Neohodnoceno

Samsung Galaxy J5 2017 Gold - Použitý, stav A

Zařízení jsou zánovní/repasovaná, prochází řadou přísných testů a jsou 100% technicky způsobilá.

Rozdělujeme je do dvou řad:
Řada A - Jsou zánovní zařízení s minimálními známkami používání (např. mírné vlásečnice na LCD), jejichž kapacita baterie neklesá pod 90%. Jedná se o drobné vady, které nijak nenarušují každodenní používání.

Řada B - Po vizuální stránce jsou na zařízení zjevné známky použití vyplývající z intenzivního používání (např. nadměrného čištění displeje nebo zadní strany krytu), případně je kapacita baterie zařízení pod 90%.
 
!!!Na repasované nebo zánovní zařízení je záruka v délce 12 měsíců!!!

V případě jakýchkoliv dotazu neváhejte nás kontaktovat!

Skladem (1 ks)
Kód: 5697
2 499 Kč
Kategorie: Samsung

Samsung i v roce 2017 přichází s kompaktním modelem Galaxy J5 za dostupnou cenu. V aktuální inkarnaci telefon doznal řady vylepšení, která jsou patrná již při prvním pohledu. Elegantní design celokovového těla ladí s dokonale zarovnanou čočkou fotoaparátu a jemně zaoblenými hranami zářivého displeje. Ten disponuje technologií PLS, jež kromě širokých pozorovacích úhlů zaručuje také věrně podané barvy. Velkým lákadlem je však zmíněný fotoaparát, který se honosí vlastnostmi vhodnými pro focení i ve zhoršených světelných podmínkách. Pozadu nezůstává ani přední selfie kamera, která umí využít světlo displeje jako blesk. Neméně důležitou komponentou je procesor, který se u Galaxy J5 2017 dočkal čtyř jader. Spolu s vylepšeným a plynulejším systémem tak bude používání telefonu jedna radost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: