SERVIS PC

 Nejste z Třince? Nevadí, zařízení na opravu můžete zasílat ZDARMA přes zasílkovnu pomoci kodů 98354216, který postačí napsát na balík!
servis pc
 Zařízení na opravu můžete zasílat ZDARMA přes zasílkovnu pomoci kodů 98354216, který postačí napsát na balík!
CENÍK BĚŽNÝCH OPRAV

HARDWARE

 • DIAGNOSTIKA A STANOVENÍ PEVNÉ NEMĚNNÉ CENY OPRAVY - 250,-Kč

   
   
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (BGA OBVODY) -1 700 - 2 500,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Opravu (reball) vadných BGA obvodů základní desky (grafický čip, chipset atd.). Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení.
   
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (BGA OBVODY) - 1 500 - 4 000,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Výměnu vadných BGA obvodů základní desky za nový čip (grafický, chipset atd.). Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení. (nový čip je v ceně opravy)
   
 • OPRAVA ZÁKLADNÍ DESKY NOTEBOOKU / TABLETU (POLITÝ, BLESK, ZKRAT) - 1 500 - 3 500,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž základní desky z notebooku / tabletu. Opravu/výměnu vadných obvodů základní desky. Vyčištění a upravení chlazení pro lepší odvod tepla, přepastování. Složení notebooku a kompletní otestování správné funkce notebooku v plném zatížení.
   
 • OPRAVA NAPÁJECÍCH OBVODŮ NOTEBOOKU / TABLETU - 1 500 - 3 500,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž notebooku / tabletu, opravu nebo výměnu vadných součástek napájecích obvodů (power managment IC, battery management IC, vstupní napěťové ochrany, atd.), opětovnou montáž zařízení a otestování správné funkce v plném zatížení.
   
 • OPRAVA KONEKTORU NOTEBOOKU,TABLETU,MOBILU (NAPÁJECÍ,USB,AUDIO,LAN atd.) - 700 - 1 500,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž notebooku / tabletu, opravu nebo výměnu vadného konektoru, opětovnou montáž zařízení a otestování funkce(konektor je započítán v ceně opravy).

   
 • OPRAVA VADNÉHO BIOS (paměť FLASH,EEPROM) - 800 - 1 500,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž notebooku, opravu případně výměnu a naprogramování obvodu FLASH paměti (pro příslušný typ základní desky), opětovnou montáž notebooku a otestování funkce.
   
 • OPRAVA / VÝMĚNA PANTŮ A KRYTŮ NOTEBOOKU - 500 - 1 000,-Kč

  *V ceně není zahrnuta cena dílů - napište nám model Vašeho zařízení, který díl potřebujete vyměnit, obratem Vám zašleme přesnou cenu včetně dílů.
   
 • VÝMĚNA LCD DISPLAY NOTEBOOKU - 500 - 1 500,-Kč

  *Cena zahrnuje výměnu prasklého / vadného LCD panelu za nový a otestování funkce zařízení po výměně. Přesnou cenu stanovíme na základě modelu Vašeho zařízení, napište nám model zařízení, obratem odešleme cenu opravy včetně nového dílu.
   
 • VYČIŠTĚNÍ (PROFYLAXE) CHLAZENÍ PC / NOTEBOOKU - 400 - 800,-Kč

  *Cena zahrnuje demontáž PC / NTB, vyčištění chladiče, ventilátoru od prachu a nečistot. Výměnu teplovodivé pasty na CPU/GPU, opětovnou montáž a kompletní otestování funkčnosti (včetně zátěžových testů a ověření správných teplot cpu/gpu) po vyčištění.
   
 • EXPRESNÍ OPRAVA - 1 000,-Kč

  *Zařízení budeme diagnostikovat hned po přijetí, nejpozději do 24h s následnou opravou. V případě zájmu uveďte do popisu závady "EXPRES"
   
 

CENÍK BĚŽNÝCH OPRAV

SOFTWARE

 • INSTALACE OPERAČNÍCH SYSTÉMŮ WINDOWS (Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10) - 700,-Kč

  *V ceně je zahrnuta instalace / reinstalace operačního systému (OS) a ovladačů HW zařízení, včetně jejich konfigurace a instalace základního aplikačního software (programy pro internet, dokumenty, foto, video, atd.). V ceně není zahrnuta cena za případnou zálohu dat, nastavení, atd.
   
 • KOMPLETNÍ PŘEINSTALACE PC / NTB VČETNĚ ZÁLOHY A NÁSLEDNÉ OBNOVY DAT A NASTAVENÍ 1 200,-Kč

  V ceně je zahrnuta kompletní záloha dat a případných nastavení SW, kompletní přeinstalace OS, včetně instalace ovladačů, instalace standardního software (PDF, vypalování , kancelářský software, atd.), obnova zálohy dat a nastavení SW (pošta, atd.)
   
 • VYČÍŠTĚNÍ A OPTIMALIZACE OS - ZRYCHLENÍ SYSTÉMU - 500,-Kč

  *Cena zahrnuje vyčištění registrů OS, odstranění nepotřebného a zatěžujícího software a spyware, atd. dodávaného výrobcem PC/notebooku, optimalizaci služeb a software a další operace vedoucí ke zrychlení systému.
   
 • ODVIROVÁNÍ PC / NOTEBOOKU - 500,-Kč

  *Cena zahrnuje kompletní antivirovou kontrolu PC, včetně odstranění virů, spyware, malware, atd. a případného dalšího ručního vyčištění systému od zbytků nákaz, atd. bez přeinstalace operačního systému (v případě nálezu infekcí provádíme opakovanou antivirovou kontrolu několika různými typy antivirového software). Cena odvirování je závislá na typu a rozsahu napadení PC/NTB.
   
 • ZÁLOHOVÁNÍ DAT - 400 - 700,-Kč

  *Cena zahrnuje vytvoření zálohy dat (z funkčního i nefunkčního OS) na dodaný externí disk a jiná média (dle dohody).
   
 • ODHESLOVÁNÍ OPERAČNÍHO SYSTÉMU / BIOS - 1 000,-Kč

  *Cena zahrnuje vymazání zapomenutého hesla do operačního systému nebo BIOS.
  • DIAGNOSTIKA - 250,-Kč

    

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

692090
1692090
šroubky macbook
149 Kč –53 %
69 Kč

Náhradní šroubky spodního krytu pro Apple Macbook Pro Retina. Sada obsahuje 2 krátké šroubky a 8 delších šroubků. Tyto šroubky jsou kompatibilní s modely Macbook, A1370...

Kód: 18432
iMac SSD
2 499 Kč –16 %
2 090 Kč

Originální SSD disk o velikosti paměti 256GB. Vytažen s iMacu. Tato součástka je plně odzkoušena a plně funkční. Na veškére zboži s oznáčením SWAP posktujeme záruku v délce 12...

Kód: 18435